Ladies of Harley

Čo je LoH?

Ladies of Harley (LoH) je združenie, ktoré vzniklo na podporu ženských motocyklových nadšencov. Je jedno či motorku vlastníte alebo ste len spolujazdkyne, dôležité je milovať harlejky a všetko s tým spojené. 

LoH nie je samostatná organizácia. Spadá pod stanovy HOG a bola založená ako podzdruženie, aby sa aj ženy mohli viac zapájať do akcií HOGu v ich lokálnom chaptery a zároveň vyvíjať aj vlastné ativity. Dnes je na celom svete veľa členiek LoH. Z celkového počtu HOG členov tvoria ženy až 20%.

Byť členkou LoH nie je len byť súčasťou „nejakého“ klubu. LoH je pre ženy, ktoré majú slabosť pre silné stroje Harley Davidson. Pre ženy, ktoré sa už nevedia dočkať slnečných dní aby sa namiesto opaľovania mohli voziť na svojich tátošoch. Pre ženy, ktorým nevadia kamienky a prach z ciest. Je pre tie, ktorých srdce bije pre motorky!

A aby sme si o tom mohli viac pokecať, LoH organizuje pre všetky svoje členky spoločné jazdy, stretnutia, zrazy a akcie, na ktorých nikdy nechýba dobrá nálada, smiech a kopec zábavy. Naše stretnutia však nebudú vždy len o motorkách. Pobavíme sa napríklad pri bowlingových turnajoch, či jazde na koňoch. Chýbať nebudú ani spoločné opekačky a pre dobrodružnejšie dámy aj stanovačky či rafting. Keďže Ladies of Harley je združenie dám s veľkým srdcom, je prirodzené, že LoH podporuje a zúčastňuje sa aj rôznych dobročinných a charitatívnych akcií. Akákoľvek pomoc a aktivita v tomto smere je vítaná.

Ako sa stať členkou LoH?

Nemusíš vlastniť motorku, aby si sa stala členkou. Stačí ak miluješ Harley Davidson 

Takže ako na to?

Najskôr sa musíš stať členkou medzinárodného HOGu – TU. Potom sa zaregistruješ do Bratislavského chapteru – TU. Prihlásiť sa môžeš ako plný člen (ten čo vlastní motocykel Harley Davidson) alebo spriatelený člen (takzvaný associated, teda spolujazdec). Ak sa chceš stať aj členkou LoH, stačí vyplniť prihlášku za člena, ktorú nájdeš TU. Členstvo v LoH je bezplatné a oprávňuje ťa zúčastňovať sa a spolupodieľať sa na všetkých aktivitách HOG a LoH.

Každá členka LoH dostane po prihlásení špeciálnu nášivku a odznak, ktoré nás vizuálne odlíšia od ostatných motorkárok. Za každý ďaľší rok členstva dostaneš ako poďakovanie nový odznak, na ktorom je vyobrazené koľko rokov si už vernou členkou LoH 

Viac info o Ladies of Harley?

Ak máte akékoľvek otázky k LoH, ktoré ste sa nedozvedeli na týchto stránkach, kontaktujte nás prosím emailom: loh@hog.sk

Tak dámy, hláste sa rýchlo do LoH, aby ste s