Členstvo v Harley Owners Group

Pod nižšie uvedenými odkazmi nájdete informácie o členstve v medzinárodnom Harley Owners Group.

Ako je to s členstvom

H.O.G.® – Harley Owners Group®

Výrobcom podporovaný nadnárodný jazdecký klub s celosvetovou pôsobnosťou, pre lepšiu orientáciu budeme v ďaľšom texte používať názov velký H.O.G.

LoH® – Ladies of Harley®

Združenie na podporu ženských motocyklových nadšencov s celosvetovou pôsobnosťou. Toto združenie je súčasťou H.O.G.®

H.O.G.® Bratislava Chapter Slovakia

Miestny jazdecký klub , akreditovaný nadnárodným H.O.G.®

Ladies of Harley® H.O.G. ® Bratislava Chapter Slovakia

Združenie, ktoré je súčasťou miestneho klubu

Typy členstva vo velkom H.O.G.

Plné členstvo – Full Membership, platnosť 1 až 3 roky s možnosťou automatického obnovovania, pre majitela motocykla H-D

Plné celoživotné členstvo – Full Life Membership, doživotná platnosť, pre majitela motocykla H-D

Pridružené členstvo – Associate Membership, platnosť 1 až 3 roky, pre spolujazdca alebo blízku osobu plného člena. Sponzorom pridruženého člena musí byť majiteľ motocykla H-D s platným členstvom v nadnárodnom  H.O.G. so statusom Full Member alebo Full Life Member.

Pridružené celoživotné členstvo – Associate Life Membership, celoživotná platnosť, pre spolujazdca alebo blízku osobu plného člena. Sponzorom pridruženého celoživotného člena musí byť člen nadnárodného  H.O.G. so statusom Full Life Member.

Členstvo v H.O.G.®

Akýkoľvek majiteľ motocykla Harley-Davidson® ( nového alebo jazdeného ) môže získať plné členstvo – Full Membership alebo plné celoživotné členstvo – Full Life Membership v nadnárodnej Harley Owners Group. Pridružené členstvo – Associate Memberships je navrhnuté pre spolujazdcov plných členov Harley Owners Group. Takisto aj pridružené členstvo môže byť celoživotné  – Associate Life Membership. Všetky formy platného členstva opravňujú držitelov čerpať výhody a služby ponúkané Harley Owners Group na celosvetovej úrovni. Prehľad výhod nájdete na stránke Harley-Davidson.

Členstvo v H.O.G.® Bratislava Chapter Slovakia

Ak sa rozhodnete zdielať svoju radosť z vlastníctva motocykla Harley-Davidson s ľuďmi s rovnakou vášňou, chcete sa zúčastniť spoločných jázd a akcií, aktívne sa podielať na klubovom dianí,  oslovte miestny klub H.O.G. Bratislava Chapter a požiadajte o členstvo.

Ladies of Harley®

Členská základňa H.O.G. nie je zastúpená len vetrom ošľahanými chlapmi, ale v neprehliadnuteľnej miere aj nežným pohlavím. Pre dámy a slečny zdielajúce rovnaké nadšenie spojené so značkou Harley-Davidson bolo založené združenie Ladies of Harley, aby sa mohli viac zapájať do klubového života a zároveň vyvíjať aj vlastné aktivity. Členstvo v celosvetovom LoH je určené pre majiteľky motocyklov H-D, ako aj pre spolujazdkyne a je viazané na platné členstvo v H.O.G. Uchádzačka o členstvo v miestnom klube LoH Bratislava Chapter musí byť platnou členkou nadnárodného  H.O.G. a H.O.G. Bratislava Chapter.

Som majiteľom nového, doposial neregistrovaného motocykla H-D, mám záujem o plné členstvo – Full Membership v H.O.G.

V mene členov bratislavského Chapteru si s radosťou dovolujeme zablahoželať majitelovi nového stroja Harley-Davidson ku splneniu snu, či ďalšiemu prírastku do rodiny.

Súčasťou kúpy nového, doposiaľ neregistrovaného motocykla Harley-Davidson, je získanie plného ročného členstva – Full Membership v nadnárodnom H.O.G. V tomto prípade založenie členstva zabezpečí autorizovaný dealer Harley-Davidson, ktorý Vám motocykel predal.

Do 3 až 5 týždňov obdržíte na vami uvedenú adresu členský balíček. Súčasťou balíčku je aj členská karta H.O.G. na ktorej je uvedené vaše členské číslo. V tomto okamihu nastane čas vytvoriť si svoj profil v systéme H.O.G. Týmto získate prístup do členskej zóny na internetových stránkach H.O.G., kde na vás čaká množstvo zaujímavostí a s pomocou tohto nástroja budete schopný/á spravovať svoj účet, predĺžiť si členstvo, ale aj vytvoriť pridružené členstvo – Associate Membership jednej osobe, ktorú si sám/a zvolíte. Otvorte si prosím stránku https://members.hog.com a vytvorte si svoj uživatelský profil. Ak ste žena a máte záujem stať sa Ladies of Harley, môžte tak urobiť  v jednom kroku pri vyplňovaní formulára, stačí odkliknúť možnosť Ladies of Harley. Ak si nevytvoríte členstvo v LoH pri tvorbe profilu, nič sa nedeje, k tomuto kroku sa môžte kedykoľvek vrátit v sekcii Manage my Membership/Update Membership Profile.

Na adresu uvedenú v členskom profile bude zasielaný HOG Magazine (časopis), korešpondencia a iné materiály. Preto pri tvorbe profilu poskytnite také údaje a kontakty, na ktorých budete zastihnuteľní.

Som majiteľom motocykla H-D, mám záujem o predĺženie alebo plné členstvo – Full Membership v H.O.G

Nové členstvo

Gratulujeme k rozhodnutiu stať sa členom H.O.G. Táto voľba otvára dvere ďalšej komnaty motorkárkého sveta s legendárnym menom Harley-Davidson. Členstvo v H.O.G. nie je len o využívaní výhod a služieb, ktoré sú neocenitelné pri aktívnom jazdení, lebo majú mnohonásobne vyššiu hodnotu ako administratívny poplatok ale najmästať sa  súčasťou tejto komunity, znamená žiť svoj sen naplno.

Pre majiteľov motocyklov H-D sú na výber dva typy členstva:

Plné členstvo – Full Membership, ročný poplatok 75 EUR predplatiť je možné max. na 3 roky

Plné celoživotné členstvo – Full Life Membership za poplatok 750 EUR

Oba typy členstva sú z pohľadu oprávnení a možností čerpania výhod na rovnakej úrovni. Rozdiel je iba v tom, že plný člen – Full Member nemôže zriadiť pridružené celoživotné členstvo – Associate Life Membership.

Pre založenie nového členstva v H.O.G. použite tento odkaz: members.hog.com

Predĺženie členstva

V prípade, že máte ešteplatné členstvo vo velkom H.O.G., ale blíži sa doba expirácie stačí navštíviť stránku na https://members.hog.com a po prihlásení v sekciiManage my Membership/Renew your Membership môžete vyplnením formulára a zaplatením poplatku predĺžiť svoje členstvo. Ak sa rozhodnete pri tejto príležitosti zmenit typ svojho členstva na celoživotné – Full Life Membership, môžte tak urobiť  v rovnakej sekcii My Membership v položke Convert to Full or Life.

Poznámka: Všetky úkony a transakcie robte v rámci svojho účtu iba za použitia e-mailu už registrovaného v systéme H.O.G, ktorý zároveň slúži ako prihlasovacie meno a je jedným z hlavných identifikátorov vašej osoby. Predídete tak duplikácii členského účtu. Takisto pri kúpe nového motocykla upozornite autorizovaného dealera Harley-Davidson, že máte členské číslo H.O.G. Automatické ročné plné členstvo v H.O.G. súvisiace s kúpou novej motorky bude priradené k už vytvorenému osobnému profilu

Obnova členstva

Ak ste si z nejakého dôvodu nepredĺžili členstvo v nadnárodnom  H.O.G., nie je nič stratené. Váš užívatelský účet “žije” ešte dva roky od skončenia posledného platného členstva.

Pre prihlásenie použite následujúci postup, predídete tak duplikácii členského účtu. Na stránke https://members.hog.com zvolte JOIN NOW, po otvorení dialogového okna na pravej strane pod nápisom WELCOME BACK zvolte SIGN IN, v ďalšom kroku sa prihláste k svojmu účtu. Po prihlásení zvolte Renewal Membership a postupujte ako pri predĺženiu členstva viď. odstavec hore.

Pri tejto príležitosti nezabudnite aktualizovať údaje, ak nastala zmena.

Ak ste zabudli heslo alebo prihlasovacie meno (e-mail) alebo oboje, použite príslušné nástroje uvedené v okne pre prihlásenie. Pre pripomenutie prihlasovacieho mena (e-mailu) budete potrebovať VIN motocykla, ktorý ste mali uvedený v súvislosti s Vaším členstvom.

Ak sa vám nepodarí prihlásiť, alebo vám systém zobrazí správu, že váš e-mail nemá v evidencii, je stále ešte šanca získať prístup k pôvodnému účtu. Ale v takomto prípade už budete potrebovať pomoc asistenčnej služby nadnárodného  H.O.G. kontakty TU  .

Chcem získať plné celoživotné členstvo – Full Life Membership v H.O.G.

Toto je rozhodnutie tých, čo majú vo veci jasno. Či ste majiteľom úplne nového, či už registrovaného motocykla Harley-Davidson, môžte získať plné celoživotné členstvo – Full Life Membership. Celoživotné členstvo môžte získať ako nový člen H.O.G., taktiež môžte k celoživotnému plnému členstvu konvertovať (prejsť) z nižších úrovní členstiev, aj zo stavu, kedy nie ste v danom okamihu aktívnym členom, ak ste členstvo neprerušili viac ako na dva roky.

Nové členstvo

Ak ste doposial nemali žiadne členstvo v H.O.G. prihláste sa prosím pomocou tohto formulára

Po uskutočneniu platby obdržíte obratom e-mailom povrdenie o platbe. Do 3 až 5 týždňov obdržíte na vami uvedenú adresu členský balíček. Súčasťou balíčku je aj členská karta H.O.G. na ktorej je uvedené vaše členské číslo. V tomto okamihu nastane čas vytvoriť si svoj profil v systéme H.O.G. Týmto získate prístup do členskej zóny na internetových stránkach H.O.G., kde na vás čaká množstvo zaujímavostí a s pomocou tohto nástroja budete schopný/á spravovať svoj účet, predĺžiť si členstvo, ale aj vytvoriť pridružené členstvo – Associate Membership osobám, ktoré si sám/a zvolíte. Otvorte si prosím stránku https://members.hog.com a vytvorte si svoj uživatelský profil. Ak ste žena a máte záujem stať sa Ladies of Harley, môžte tak urobiť  v jednom kroku pri vyplňovaní formulára, stačí odkliknúť možnosť Ladies of Harley. Ak si nevytvoríte členstvo v LoH pri tvorbe profilu, nič sa nedeje, k tomuto kroku sa môžte kedykoľvek vrátit v sekcii Manage my Membership/Update Membership Profile.

Na adresu uvedenú v členskom profile bude zasielaný HOG Magazine (časopis), korešpondencia a iné materiály. Preto pri tvorbe profilu poskytnite také údaje a kontakty, na ktorých budete zastihnuteľní.