BRATISLAVA CHAPTER

Platný člen nadnárodneho H.O.G. má možnosť sa uchádzať o členstvo v miestnom klube, tzv. Chaptery. Je to výborná príležitosť ako stretnúť nových priateľov s rovnakými záujmami a podobným pohľadom na svet, zúčastňovať sa na klubových akciách a súčasne sa podieľať aj na ich realizácii, užívať si koníček ako zábavu, ale hlavne jazdiť s ľuďmi, ktorých  filozofia života  je blízka Tvojej. Odmenou za aktívne členstvo v miestnom klube je  množstvo benefitov a akcií zabezpečovaných H.O.G. Bratislava Chapter Slovakia.

Informácie pre uchádzačov o členstvo v HOG Bratislava Chapter

Vážená členka, člen Harley Owners Group,

ďakujeme za tvoj záujem o Harley Owners Group Bratislava Chapter a dovoľujeme si predložiť základnú informáciu ako sa uchádzať o členstvo v našom miestnom klube.

Tak ako všetky HOG Chapters má aj náš miestny klub svoje kritéria pre prijatie nových členov, rozhoduje  sa samostatne a nezávisle. Na komunikáciu so záujemcami a prijatie nového člena, nie sú stanovené žiadne lehoty.

Záujemcom o členstvo v H.O.G. Bratislava Chapter doporučujeme na začiatok prísť na náš klubový večer (prvý štvrtok v mesiaci v Harley Saloon o 18:00) a zajazdiť si s nami na niektorej z otvorených akcií zabezpečovaných HOG Bratislava Chapter, poprípade absolvovať individuálne jazdy s niektorým z našich Road Captains. Záujemcovi bude pri týchto príležitostiach patrónom jeden z našich členov, ktorý pomôže s oboznámením chodu nášho klubu.

Pokiaľ po týchto stretnutiach dospeješ k záveru, že sa medzi nami cítiš dobre, si pripravený aktívne sa podielať na realizácii klubových aktivít a tvoj záujem o členstvo v H.O.G. Bratislava Chapter trvá, môžeš napísať mail na adresu membership@hog.sk s tvojimi základnými údajmi, číslom tvojej členskej karty v medzinárodnom H.O.G., jej dátumom platnosti a kontaktom na tvoju osobu. Na základe tvojho emailu ťa budeme kontaktovať.

logo harley-davidsonlogo harley-davidson